Sprzedaż

Niemal 1000 m2powierzchni wystawowej, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dogodne godziny otwarcia oraz profesjonalny i zawsze przyjazny personel sprawiają, że Dekorus to jeden z najchętniej wybieranych przez klientów salonów sprzedaży. Z naszej oferty korzysta cała Warszawa  i okolica.

Niezależnie od tego, czy planujesz remont mieszkania, czy domu, czy potrzebne Ci wyposażenie łazienki i glazura, czy nowe drzwi, czy panele winylowe lub drewniane na podłogę, w Dekorus znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, żeby szybko i profesjonalnie przeprowadzić każdy remont.

W asortymencie posiadamy:

- wysokiej jakości wyposażenie łazienek, 
- glazurę w najmodniejszych wzorach i kolorach. 
- drzwi wewnętrzne w najnowszych modelach, 
- oryginalne podłogi winylowe i drewniane, a także płytki drewnopodobne
- panele podłogowe o podwyższonej odporności na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne, w tym panele winylowe i panele wodoodporne.

Naszą specjalnością jest wyposażenie łazienek. Posiadamy bogaty wybór produktów i materiałów wykończeniowych do łazienek i toalet renomowanych producentów. W sprzedaży m.in.: glazura, panele wodoodporne, podłogi winylowe, wanny, umywalki, kabiny prysznicowe, drzwi szklane, baterie łazienkowe, toalety oraz akcesoria.

Dbamy o to, aby spełniać wszystkie pragnienia i potrzeby naszych Klientów. Interesuje Cię designerskie wyposażenie łazienki albo wysokiej jakości glazura w modnych wzorach i kolorach? W salonie Dekorus znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba. Marzy Ci się drewniana podłoga? Postaw na nasze panele winylowe lub płytki drewnopodobne. Szeroki wybór dostępnych wzorów sprawi, że na pewno nie wyjdziesz od nas z pustymi rękami.

Obok wysokiej jakości materiałów wykończeniowych ofe<